Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
«Моя майбутня робота – ваша безпека»
«Моя майбутня робота – ваша безпека»

Олександр Кияновський: «моя майбутня робота – ваша безпека»

12:00 08.04.2018
995

«Мене звуть Олександр Кияновський, я студент Львівського Державного Університету Безпеки Життєдіяльності, і моя майбутня робота – ваша безпека, організація роботи підрозділів ДСНС у випадку надзвичайної ситуації».

Локачанин паралельно інструктор із першої медичної допомоги в громадській організації CAB, де займаються як підготовкою цивільних так і рятувальників, військових за сучасними стандартами.

«Кожного разу ми починаємо із сумної статистики, бо із 100 людей, що помирають через залишення в небезпечному для життя та здоров'я стані, 70-80 можна було б врятувати але як, якщо із 100 опитаних як це зробити знають лише 3-6 людей, а інші або не впевнені або ж взагалі не знають як діяти в подібних ситуаціях. Тож я вирішив змінювати цю ситуацію і почав це робити зі свого рідного району. Оскільки я майбутній рятувальник, навчаюсь в університеті ДСНС, то зобов'язаний надавати домедичну допомогу згідно із статтею 3.6 ЗУ «Про екстренну медичну допомогу». Вирішив почати із шкіл, зосередивши увагу на випускниках, адже саме вони отримавши атестат поїдуть до більших міст, де подібні випадки частіші», – говорить Олександр.

19, 20 та 26 березня в школах Козлова, Старого Загорова та Конюх для учнів старших класів були організовані тренінги із домедичної допомоги.Це ті елементарні, але дуже важливі дії, які ви можете зробити до приїзду швидкої допомоги, щоб «виграти» час, бо важлива кожна хвилина. Подібні знання згодяться у різних ситуаціях. Це може статись з кожним та де завгодно: на вулиці, в автобусі, вдома. Найголовніше – це діяти оперативно та злагоджено вже в першу хвилину після виявлення потерпілого.

Головна мета його навчань – цікава розповідь, без складних медичних термінів, про першу допомогу під час кровотечі, втраті свідомості, удавленні, інфаркті, інсульті чи епілепсії, як їх розпізнати,і все це не за «совковими стандартами», а за ефективними протоколами Європейської Ради Реанімації, Червоного хреста, та каліфорнійськими програмами навчання цивільного населення, таких як: AVPU(R), START, FAST. Тепер Сашко впевнений, що дії цих учнів та вчителів будуть правильні, впевнені та швидкі.«Чи зміг би ти надати першу допомогу, взяти хоча б втрату свідомості? Як ти перевіриш чи мені необхідна допомога, як підійдеш, що будеш робити
Не знаєш? Ми можемо виправити це разом!» – говорить майбутній рятувальник.

Олександр вважає, що надати ДМД повинен вміти кожен, бо якщо таке й трапиться з вами, ви зможете врятувати чиєсь життя.

Хлопець говорить, що дуже задоволений співпрацею із завучами цих шкіл, бо дізнавшись про можливість проведення такого заходу із радістю погодились, бо шукають шляхів різностороннього розвитку особистості учнів їхньої школи, та й самі із задоволенням слухали. Учні також приємно здивували, бо всі із задоволенням слухали, запитували та виконували практичну частину.Коментарі
24 березня
Сьогодні
Вчора
22.03.2019
21.03.2019
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин