Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Табір
Табір

На пожежну безпеку у таборах області виділили понад 500 мільйонів гривень

13:00 07.06.2018
200

Цьогоріч послуги з оздоровлення та відпочинку отримають понад 34 тисячі дітей Волині.

Про це повідомили під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Олександра Савченка, що відбулася сьогодні, 5 червня 2018 року.

За словами начальника управління освіти, науки і молоді обласної державної адміністрації Людмили Плахотної, оздоровча кампанія стартувала ще в лютому, коли юні волиняни поїхали на оздоровлення до ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м.Одеса) та ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» (Київська область). Загалом до завершення поточного року в цих дитячих центрах оздоровлять понад 800 дітей. До слова, путівки надає Міністерство соціальної політики України.

Натомість оздоровлення та відпочинок дітей в регіоні здійснюється відповідно до Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки (рішення обласної ради від 10.02.2016 №2/30). Зокрема, впродовж літнього періоду працюватимуть 11 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та підпорядкування, у яких планують охопити оздоровленням та відпочинком понад 5 тисяч дітей.

– У період із 13 по 18 квітня відбулися комплексні перевірки стаціонарних закладів спеціалістами структурних підрозділів управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області та головного управління Держпродспоживслужби в області. За результатами перевірок підготовлені відповідні довідки щодо усунення та виправлення недоліків та недопрацювань. Тож наприкінці травня відбулися повторні перевірки позаміських закладів оздоровлення та відпочинку щодо їх готовності до роботи у літній період. Між іншим, витрачено понад 500 тисяч гривень, основна частина коштів була спрямована на встановлення автоматичної пожежної сигналізації, придбання первинних засобів пожежогасіння тощо. Тож практично всі приміщення дитячих таборів обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, – зазначила Людмила Володимирівна.

Слід зазначити, що 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, відкрився позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Світязь» (с.Пульмо Шацького р-ну), заїхало на відпочинок 210 дітей, 3 червня – табір «Супутник» (с.Світязь Шацького р-ну), прибули на відпочинок 220 дітей, сьогодні розпочинає роботу дитячий заклад «Прикордонник» (с.Литовеж Іваничівського р-ну), де очікується прийняти на відпочинок 190 дітей. Відповідними контролюючими службами підписані акти – дозвіл для відкриття до сезону таборів «Світанок», «Сонячний», «Ровесник», «Парасолька», «Чайка». 12 червня планують підписання відповідного акту в таборах «Веселка» та «Оберіг». На липень заплановано роботу табору «Барвінок».

Окрім того, як повідомила головний педагог області, протягом літа планується забезпечити роботу 199 таборів відпочинку. Із них: 193 табори з денним перебуванням, 3 – праці та відпочинку, 3 – наметові, де активним дозвіллям планується охопити майже 14 тис. дітей.

До слова, відтермінували відкриття 7 таборів із денним перебуванням у містах Ковель, Нововолинськ та у Турійському районі у зв’язку із захворюванням на кір. Долучилися до відкриття таборів відпочинку у закладах загальної середньої освіти і об’єднані територіальні громади. Однак, не запланували роботу відповідних таборів Любешівська райдержадміністрація.

– У першочерговому порядку оздоровлюватимуться дітей пільгових категорій. Планується стовідсоткове охоплення оздоровленням та відпочинком дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, їх в області налічується 1 тисяча 64 особи та дітей, батьки яких загинули в АТО. Таких дітей у нас 67. Разом із тим, департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації здійснюється оздоровлення дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи. Таких дітей в області – 310, із яких уже направлено на санаторно-курортне лікування 21 дитину в санаторії Волинської, Закарпатської та Львівської областей, – додала Людмила Плахотна.

Що ж стосується фінансування, то на організацію оздоровлення та відпочинку дітей планують використати понад 34,6 млн грн, в тому числі з обласного бюджету – понад 18,4 млн грн, із міських, районних бюджетів та бюджетів громад – ще 15,2 млн грн та понад 1 млн грн позабюджетних коштів. Разом із тим, в обласному бюджеті передбачено 199 тис. грн для оздоровлення дітей, які прибудуть в область із територій Донецької та Луганської областей, де проводяться бойові дії.

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області, своєю чергою, дав доручення впродовж двох днів підготувати графік раптових перевірок дитячих таборів відпочинку області, що проводитимуть цього року, а також склад відповідних комісій.

– Я несу відповідальність за цих дітей, санстанція, поліція, Держспоживслужба. А ви з’їжджаєте з теми. Має бути конкретика. Чи там все так добре? Ви обіцяли оптимістичну доповідь. А в залі питань немає. Ні в кого не болить душа за дітей, які там перебувають. Нікому це не цікаво. Навіть коли мова йде про дітей, це нікому не цікаво, – обурився Олександр Ілліч.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Коментарі

Читака

15:43 08.06.2018

Заголовок:"На пожежну безпеку у таборах області виділили понад 500 мільйонів гривень"
В тексті: "Між іншим, витрачено понад 500 тисяч гривень, основна частина коштів була спрямована на встановлення автоматичної пожежної сигналізації, придбання первинних засобів пожежогасіння тощо."
А чому не мільярдів, чи трильйонів? Відділ інформаційної політики облдержадміністрації не має уявлення про які цифри пише?

25 березня
Вчора
23.03.2019
22.03.2019
21.03.2019
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин