Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Володимир Шегедин – один зі співзасновників кооперативу «Волинська картопля»
Володимир Шегедин – один зі співзасновників кооперативу «Волинська картопля»

Три цілі кооперативу «Волинська картопля»

14:00 01.11.2018
326

Картоплярі з Локачинського, Рожищенського та Луцького районів Наприкінці літа об’єдналися, щоб виступати на ринку одним гравцем. Розпочали з маркетингу – працюють над брендом «Волинська картопля».

Бізнес.Район з’ясовував у голови кооперативу Ігоря Батрашкіна, чого хочуть досягти фермери.

Читайте також: Головою кооперативу «Волинська картопля» став локачанин

1.ЕФЕКТИВНІСТЬ. Кооператив має 14 співзасновників, серед яких більшість дрібні господарі-одноосібники, а також фермерські господарства «Шегедин» та «Еко-Тур», які вирощують сортову картоплю.Об’єднання виробників картоплі має спільну важливу мету – підвищення ефективності картопляного бізнесу. Аграрії з року в рік мають проблему: нема ціни на картоплю. «Собака зарита» у тому, що є багато дрібних господарів, які поодинці виробляють надто малі об’єми. Натомість собівартість дуже висока, адже вроздріб доводиться купувати добрива, засоби захисту, паливно-мастильні матеріали тощо.

«Треба розвинути ринок. Об’єднавшись, кооператив зможе закупляти необхідні для ресурси виробництва гуртом. Таким чином зросте рентабельність», – пояснює Ігор Батрашкін.


2. ВЗАЄМОДОПОМОГА. Кооператив буле надати послуги співучасникам. Це буде допомога в обробітку ґрунт, посадці картоплі, збиранню врожаю і його зберіганню врожаю, реалізації, послуги по забезпеченню мінеральними добривами.

Читайте також: Професійний картопляр з Торчина продавав «скільки влізе» насіннєвої бульби за гривню

3. НОВІ РИНКИ. «Волинська картопля» у пошуку підприємців, зацікавлених у придбанні якісної бульби. На майбутнє у кооперативі розглядають можливості співпраці з підприємствами, які виробляють чіпси, або щось інше, де сировиною є картопля. Наприклад, крохмаль. Фермери хочуть вирощувати таку бульбу, бо це позбавить їх клопоту фасування. Крохмальну картоплю вантажать прямо з поля на завод, як цукровий буряк. Однак, ні у Волинській області, ні у сусідніх такого переробного підприємства нема, транспортування у віддалені області обходиться надто дорого, тож крохмальна картопля залишається рожевою мрією волинських фермерів.

Читайте також: Фермери з Луцького району вирощують фіолетову картоплю

У форматі кооперативу більш реальною перспективою для картоплярів стає співпраця з торговельними мережами. Адже ритейлери зацікавленні у безперебійному постачанні картоплі упродовж цілого року. Для «Волинської картоплі» така задача не під силу, поки нема овочесховища. Тому, поки об’єднання стане на ноги і створить власну інфраструктуру, на львівському ринку «Шувар» має з’явитися брендований павільйон «Волинська картопля».

Наталя ПАХАЙЧУК

Яна ПИЛИПІВ

Коментарі
23 березня
Вчора
21.03.2019
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин