Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Локачі – залишайся у курсі подій району!

Район.Локачі – це перше онлайн-видання про ваше селище та його проблеми, про талановитих та цікавих жителів та жительок району, про події та зміни, які творять вашу реальність.

Ми хочемо, щоб ви завжди залишалися у курсі подій селища та району, навіть якщо знаходитеся в іншій країні. Ми віримо, що Район.Локачі стане платформою для діалогу між суспільством та владою, що саме тут ви зможете дізнатися усю найбільш актуальну та важливу інформацію, яка стосується кожного та кожної з вас. 

Ми хочемо, щоб ви отримали платформу для того, щоб розповідати про власні ініціативи та життя селища і району. Читайте про своїх сусідів, знайомих та друзів у стрічці новин Район.Локачі.

Ми покажемо калейдоскоп подій твого району!

Ми відкриємо для вас невідоме селище та розкажемо про те, чого не пишуть в інших газетах. Оперативно, просто та достовірно – наш формат спілкування з аудиторією. 

У мережі Район.in.ua працює 22 видання: Район.Луцьк,Район.Рожище,Район.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.КіверціРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.Горохів,   Район.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.Маневичі,  Район.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Турійськ. У Рівненській області працює три сайти Район.Острог  Район.Гоща. Район.Корець. Район.Демидівка.

У 2018 році у мережі Район.in.ua  запрацював діловий проект Бізнес.Район, який покликаний урізноманітнити тематику насамперед для нашої лояльної аудиторії, а також її розширити.

Якщо ви бажаєте поділитися цікавою інформацією, маєте звичку усе цікаве фіксувати на фото і відео, то приєднуйтеся до нашої мережі громадських журналістів. 

Питання, зауваження, скарги, пропозиції надсилайте на електронну адресу [email protected]  

Хочете бути першими на районі? Тоді обов’язково читайте наші новини! 

 
24 листопада
Сьогодні
Вчора
22.11.2020
21.11.2020
20.11.2020