Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Локачі – залишайся у курсі подій району!

Район.Локачі – це перше онлайн-видання про ваше селище та його проблеми, про талановитих та цікавих жителів та жительок району, про події та зміни, які творять вашу реальність.

Ми хочемо, щоб ви завжди залишалися у курсі подій селища та району, навіть якщо знаходитеся в іншій країні. Ми віримо, що Район.Локачі стане платформою для діалогу між суспільством та владою, що саме тут ви зможете дізнатися усю найбільш актуальну та важливу інформацію, яка стосується кожного та кожної з вас. 

Ми хочемо, щоб ви отримали платформу для того, щоб розповідати про власні ініціативи та життя селища і району. Читайте про своїх сусідів, знайомих та друзів у стрічці новин Район.Локачі.

Ми покажемо калейдоскоп подій твого району!

Ми відкриємо для вас невідоме селище та розкажемо про те, чого не пишуть в інших газетах. Оперативно, просто та достовірно – наш формат спілкування з аудиторією. 

Район.in.ua – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочерговою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію

Якщо ви бажаєте поділитися цікавою інформацією, маєте звичку усе цікаве фіксувати на фото і відео, то приєднуйтеся до нашої мережі громадських журналістів. 

Питання, зауваження, скарги, пропозиції надсилайте на електронну адресу [email protected]  

Хочете бути першими на районі? Тоді обов’язково читайте наші новини! 

 
12 травня
Сьогодні
Вчора
10.05.2021
09.05.2021
08.05.2021