Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Новий Курс Тимошенко цілком відповідає прагненням молоді

18:25 14.12.2018
257

Всеукраїнський молодіжний форум, що зібрався у Києві за ініціативи Юлії Тимошенко – кращий приклад, що політики вміють слухати. Не дивно, що таким чином вирізняється саме партія «Батьківщина», адже третина її фракції у парламенті – молодь, а 20% усіх партійних списків – квота «Батьківщини Молодої».

Під час молодіжного форуму Юлія Тимошенко запропонувала кожному з учасників уявно сісти у президентське крісло та визначити першочергові дії на посаді. Як не дивно, але молоді люди сформували ті самі пункти, що є складовими Нового курсу України.

Самі подивіться, що пропонує молодь: забезпечити мир та безпеку; провести аудит всіх ресурсів (надра, держмайно, газові родовища, шахти тощо); провести перепис населення; створити нову збалансовану систему державного управління; призначити професійного керівника виконавчої влади; ліквідувати «мажоритарку» і запровадити нову пропорційну виборчу систему відкритих списків; забезпечити молодь житлом (дешеві кредити, програма молодіжного житлового будівництва); створити нові робочі місця (комплексна програма індустріалізації аграрного сектору, розвиток мережі професійних навчальних закладів, просування українських товарів на зовнішні ринки, стимулювання переробки); забезпечення гідної зарплати; відновлення суб’єктності на міжнародній арені (ми маємо стати сильною країною, аби відстоювати свої інтереси у світі); забезпечити постійну участь громадян в управлінні країною; подолати корупцію на базовому рівні (невідворотність жорсткого покарання) та на політичному (через політичну реформу); забезпечити відкритість державних органів та прозорість ухвалення рішень, унормувати законодавство та нормативну базу, забезпечивши виконання законів за системами Blockchain; стимулювати креативну молодь розвиватись, навчатись та реалізовувати себе в Україні; забезпечити можливості для максимальної реалізації кожного.

Фактично, це є показником, що Новий курс України, який пропонує Тимошенко, – шлях у майбутнє, яким його бачить активна українська молодь. Дуже показово, що лідерка «Батьківщини» звично проводила форум у форматі діалогу. Вона більше цікавилась думкою молоді, аніж переконувала всіх у правильності своєї позиції. Так, звісно, вона наводила аргументи на користь, наприклад, парламентської республіки у порівнянні з президентською. Але її аргументи були не політичними, а саме експертними. Що тут і казати, коли серед топ-30 найзаможніших країн, понад 25 – парламентські республіки. А серед 30 найбідніших – майже всі президентські.

Молодь обговорила з лідеркою «Батьківщини» необхідність створення системи балансу, стримувань та противаг у владі. Одним з інструментів створення такого балансу є реформа парламенту у рамках Нової народної конституції. Також учасники форуму підтримали зниження прохідного бар’єру у парламент до 2%. Це створить можливості новим неолігархічним партіям пройти до парламенту. Присутні на зібранні схвально відгукнулись на ініціативу Тимошенко щодо пропорційної системи виборів до парламенту у два тури. Партія переможець другого туру виборів здобуватиме просту більшість у парламенті, а лідер цієї партії стане прем’єр-міністром.

Найголовніше – активна молодь вірить в Україну і не сподівається, що хтось з-за кордону нам допоможе. Україні сьогодні потрібен «квантовий стрибок», аби наздогнати передові економіки та зайняти своє законне місце серед економічних лідерів світу. Молодь – основна рушійна сила цього «квантового стрибка» та запорука успішного майбутнього України!

Сергій Биков,

Голова аналітичного центру «ІНПОЛІТ»

Коментарі
18 вересня
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
10.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин