Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Історія працевлаштування головної бухгалтерки Затурцівської амбулаторії

14:27 14.08.2019
712

Галина Ситник працює головною бухгалтеркою у новоутворенній перспективній організації КНП «Затурцівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини».

У грудні 2017 в Локачинському районі створили Затурцівську ОТГ, а в червні 2018 році зареєстрували КНП «Затурцівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини», – інформує Локачинська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Керівник підприємства-головний лікар Борис Ковальчук звернувся до районна філії центру зайнятості із проханням якомога скоріше укомплектувати заявлену вакансію головного бухгалтера.

Кваліфікаційно-професійний склад безробітних не відповідав заявленим вимогам роботодавця. Для задоволення потреби працедавця використали новий метод підбору працівника служби зайнятості – рекрутинг.

Одна з претендентів на посаду головного бухгалтера була Валентина Ситник, яка ще тоді очолювала відділ бухгалтерського обліку в Локачинському об'єднаному управлінні пенсійного фонду, що знаходилось в стадії реорганізації.

Після розмови з фахівцем служби зайнятості Валентина, зваживши всі «за» і «проти», все ж прийняла рішення зайняти посаду головного бухгалтера в новоутворенній перспективній організації КНП «Затурціська АЗПСМ» обєднаної територіальної громади та була працевлаштована за виданим направленням.

Отже, сучасний ринок працевлаштування безпосередньо залежить від такого напрямку, як ррекрутинг служби зайнятості.

Коментарі
25 серпня
Вчора
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин