Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Чому у Локачинській ЦРЛ закрили два відділення. ВІДЕО

10:34 04.09.2019
1235

У Локачинській районній лікарні на місяць закрили два відділення через брак працівників. Одне з них – дитяче інфекційне.

В кожному з відділень працює по одному лікарю і вони з початку вересня у відпустках, – йдеться в сюжеті Суспільного.

У педіатричному відділенні Локачинської ЦРЛ нині порожньо. Єдиний лікар – у відпустці, решта персоналу – переведена до інших відділень. Таке рішення прийняли у медичному закладі, каже заступник головного лікаря Павло Городнюк.

«В нас один педіатр і один інфекціоніст. Люди мають у відпустку йти якось. Відповідно, замінити їх немає ким. Відповідно, відділення закриваються».

Зі слів медика, така ситуація – через відсутність кваліфікованих лікарів, випускники медичних вишів працювати у ЦРЛ не хочуть.

«Вони зараз дуже масово вчать мови і їдуть до Польщі, Чехії, а з 2020 року перспективи є в Німеччину. 3500, якщо молодий лікар приходить, 3500 заробітна плата. Хоча в нас є і житло лікарям, якщо приходять. Не хочуть, хочуть в міста або за кордон».

Протягом місяця, доки не працюватимуть інфекційне та дитяче відділення у Локачинській лікарні, пацієнтів медики швидкої возитимуть до інших районів.

«Відправляємо в ближні райони – Горохівський, Володимир-Волинський, Іваничівський і в Луцьк в інфекційну лікарню. Це звернення головного лікаря ЦРЛ», – пояснив фельдшер «швидкої» Володимир Романюк.

Протягом дня лікар-педіатр Локачинської поліклініки Микола Шульга прийняв півсотні дітей. Каже, закриття відділення у лікарні не підтримує, хоч і працювати там – нікому.

Це – перший випадок на Волині, коли закривають відділення лікарні через відсутність лікарів, - каже начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк.

«Люди тут не постраждають, на сьогоднішній день децентралізаційні процеси – це функції повністю місцевого самоврядування, обов’язкове відпрацювання випускниками медичних закладів скасоване і розподіли медичних працівників скасовані. На сьогодні якщо громада має що запропонувати – це соціальні пакети, житло, то вона знаходить спеціалістів і люди їдуть. Якщо умови не створюються – то фахівець не поїде».

За ці дні, розповів фельдшер Володимир Романюк, пацієнтів із Локачинського району до інших лікарень не госпіталізовували.

Загрузка...
Коментарі

Локачанка

10:24 05.09.2019

так як "ВЕЛИКИ КЕРОВНИКИ" з стаусом "Я БОГ" керують лікарнею і поліклінікою у Локачинській ЦРЛ, то скоро там не буде з ким поздоровкатись!

18 жовтня
Сьогодні
Вчора
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин