Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У П'ятикорах організували заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

16:00 01.12.2019
748

«Хто попереджений – той захищений» – під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи у П'ятикорівській школі.

На позакласному заході, який відбувся 29 листопада 2019року учні 7-8-х класів розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу. Про це інформує вчителька Анна Баран.

Організувала та провела захід класна керівниця 8 класу. Захід охопив такі теми: «Знати, щоб жити», «Жити в світі, де є ВІЛ», «Чума ХХІ століття».

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

Довідково: 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 році. Тоді міністри охорони здоров'я всіх країн закликали до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку.

За інформацією ООН, за минулих п'ять років виявлені випадки зараження ВІЛ зменшилось на 20%. Натомість, в Україні цей показник досі високий. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 жовтня
Сьогодні
Вчора
26.10.2020
25.10.2020