Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Судили жителя Локачинського району, який заборгував 14 тисяч аліментів

11:22 27.01.2020
1493

У Локачах судили жителя району, який не сплачував аліментів в розмірі 800 гривень, щомісячно, починаючи з 30 червня 2016 і до досягнення дитиною повноліття – 1 листопада 2019.

Чоловік ухилявся від сплати аліментів, при цьому будучи працездатним, офіційно не працевлаштовувався, в центрі зайнятості, як шукаючий роботу, не реєструвався, документів, які б свідчили про неможливість працевлаштування чи погіршення стану здоров`я, у виконавчу службу не пред`являв. Про це йдеться у державному реєстрі судових рішень.

Про суму заробітку та джерела доходів державного виконавця не повідомляв, матеріальної допомоги на дитину не надавав, у добровільному порядку рішення суду не виконував, внаслідок чого виникла заборгованість зі сплати аліментів у розмірі 14 тисяч гривень.

Читайте також: Уродженка Маркович викрала з сумки іншої жінки 4 тисячі гривень.

Чоловік свою вину визнав повністю та пояснив, що не сплачував аліменти через відсутність працевлаштування. У вчиненому щиро розкаюється, зазначив, що має намір працевлаштуватися та сплатити заборгованість за аліментами.

Підсуного визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 164 КК України, і призначили йому покарання у виді громадських робіт на строк 80 годин.

Читайте також: Уродженка Маркович викрала з сумки іншої жінки 4 тисячі гривень та Покарали чоловіка, якого впіймали поблизу Холопич з фальшивим водійським посвідченням.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 лютого
Сьогодні
Вчора
22.02.2020
21.02.2020
20.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин