Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Новий голова Локачинської РДА планує зустрітися з керівниками установ та організацій

12:20 22.05.2020
604

Голова райдержадміністрації Василь Бакун провів першу оперативну нараду, на яку запросили начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.

Нарада відбулася 21 травня. Про це повідомили у Локачинській райдержадміністрації.

У роботі наради взяв участь голова районної ради Володимир Мазурок.

Василь Бакун коротко охарактеризував, якою він бачить роль виконавчої гілки влади у життєдіяльності району, заслухав інформацію начальника відділу фінансів щодо поточної ситуації з наповненням районного бюджету, фінансування заробітних плат у бюджетній сфері та впливу карантинних обмежень на стан надходжень.

Очільник району зазначив, що найближчими днями планує зустрітися з керівниками установ та організацій, щоб більш детально вивчити стан справ у галузях.

Підсумовуючи, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності злагодженої співпраці задля забезпечення стабільності у районі, що так важливо у теперішній, непростий для країни час, висловив сподівання на підтримку та закликав усіх присутніх, уже своїх колег до конструктивної роботи.

Нагадаємо, що нещодавно у Локачинському районі призначили нового голову райдержадміністрації. Пізніше заступник голови Волинської облдержадміністрації Анатолій Костик представив нового голову Локачинської райдержадміністрації Бакуна Василя Івановича, призначеного на цю посаду розпорядженням Президента України.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 червня
Сьогодні
Вчора
01.06.2020