Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Питання землі та зарплата педагогам: що обговорювали на сесії Війницької сільради

13:45 15.09.2020
274

Відбулася позачергова 43/1 сесія сільської ради VII скликання. Засідання провів голова сільської ради Сергій Вербицький.

Сесія відбулася 15 вересня у залі засідань сільської ради о 9:00. Про це повідомили на сайті громади.

Пленарне засідання проходило з дотриманням всіх вимог санітарних норм.

У роботі сесії взяли участь 10 депутатів сільської ради: Ірина Сак, Валерій Шпур, Наталія Попович, Анатолій Мороз, Роман Войтюк, Олександр Гапяк, Вячеслав Северин, Ігор Калиш, Євген Шозда, Віктор Таровський, виконуючий ообов'язки старости Юрій Ковальчук, завідуюча ЗДО «Березовичівський ДНЗ» Руслана Цихоцька, директор комунального підприємства «Комунальне господарство Війницької сільської ради» Микола Голуб, жителі Війницької громади та працівники сільської ради.

Згідно з порядком денним депутати розглянули 23 питання та прийняли відповідні рішення. На пленарному засіданні депутати:

коштом освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2020 рік збільшили доходи та видатки загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади на виплату заробітної плати із нарахуваннями педагогічним працівникам в сумі 177 000,00 гривень;

затвердили звіт про роботу Комунального підприємства «Комунальне господарство Війницької сільської ради» за І півріччя 2020 року;

затвердили Статут закладу дошкільної освіти «Пізнайко» села Бегета Війницької сільської ради у новій редакції;

затвердили заходи щодо безпечного посіву протруєного пестицидами насіння на території Війницької сільської ради.

Також депутати розглянули ряд земельних питань, які попередньо обговорили на засіданні комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища, законності та правопорядку, яка відбулась 11 вересня, та прийняли відповідні рішення.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020