На Локачинщині матір трьох дітей повторно ухилялася від батьківських обов'язків

У Локачинському районному суді розглянули матеріали, які надійшли від відділення поліції про притягнення до відповідальності жінки за ухиляння від батьківських обов'язків.
Про це Район.Локачідізналося із постанови районного суду від 22 квітня.
У протоколі йдеться, що матір ухилялася повторно від виконання своїх батьківських обов`язків щодо створення необхідних умов життя, навчання та виховання своїм трьом малолітнім дітям, матір систематично зловживає алкогольними напоями, часто залишає дітей без нагляду.
У судове засідання вона не з`явилася.
Її визнали винною у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 184 КУпАП та наклали стягнення у вигляді штрафу 1 700 гривень.
Також, вона сплатить 454 гривні судового збору.
Читайте також:
- Миколаїв
У Миколаєві боротимуться зі стихійним паркуванням біля зоопарку
- Миколаїв
У «Миколаївводоканалі» виявили несанкціоноване використання електроенергії
- Миколаїв
На Миколаївщині виявили сміттєзвалище зі збитками майже на три мільйони гривень
- Медицина
В Україні планують штрафувати за порушення правил донорства крові: суми та причини
- Миколаїв
Депутатку з Миколаївщини оштрафували за виступ російською мовою на сесії
