У Бубнові розіграли кубок ліцею з футболу

01 Листопада 2022, 17:30
Кубок з футболу розіграли у Бубнівському ліцеї ФОТО 203
Кубок з футболу розіграли у Бубнівському ліцеї

З 26 по 28 жовтня 2022 року по у Бубнівському ліцеї проходили змагання з міні-футболу на перехідний кубок.

Взяти участь у змаганнях виявили бажання юнаки 5 - 9 класів та дві команди юнаків 11 класу, про що завчасно були подані заявки.

Загалом у змаганнях взяли участь сім команд. За третє місце боролись команда «Молодіжка» юнаків 9 класу та команда «Горішки» юнаків 8 класу.Основний час гри закінчися в нічию з рахунком 1:1. Переможця цього двобою визначила серія післяматчевих пенальті, де влучнішими були юнаки команди «Молодіжка», рахунок 3:1. У фінальну частину змагань вийшли дві команди від одинадцятого класу

«Татусі» та «Дідусі», де у напруженій боротьбі перемогу здобула команда «Татусі». За зайняте перше місце команда «Татусі» юнаків 11 класу нагороджена перехідним кубком та дипломом від дирекції ліцею.

Друге місце здобула команда «Дідусі» юнаків 11 класу та третє місце команда «Молодіжка» юнаків 9 класу.