На Локачинщині відбувся товариський матч з футболу серед юнаків

Товариський матч з футболу

Відбувся товариський матч з футболу серед учнів Локачинської громади.

Спортивний захід проходив 21 серпня на стадіоні Луга що в селі Козлів. Про це пишуть на сторінці футбольної команди «Локачі».

Юнаки U-13 (2010 року народження) грали проти юнаків U-12 (2011-2012 років народження).

«Цей матч зібрав кращих гравців, котрі мали змогу проявити свої технічно-тактичні навики у найпопулярнішій грі мільйонів людей – футболі», – йдеться у дописі.

Обидві команди представляли учні з Бубнівського ліцею, Козлівської гімназії та вихованці ДЮСШ села Колпитів, села Привітне та ДЮСШ селища Локачі.

«Перший тайм пройшов у рівній боротьбі (рахунок 3:3). І у другому ніхто не мав бажання поступатись, але перемогу на останніх хвилинах матчу «вирвали» юнаки збірної U -13», – пишуть на сторінці ФК «Локачі».

Матч закінчився із результатом 6:5.