Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ярмарок вакансій для безробітніх
Ярмарок вакансій для безробітніх

Ярмарок вакансій для безробітніх: що означає військова служба за контрактом

14:30 20.07.2018
315

В рамках співпраці Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості з Луцьким прикордонним загоном та з метою підтримки патріотичних настроїв населення, провели ярмарок вакансій для безробітних, з метою орієнтації на службу в Державній прикордонній службі України.

Про це інформує Локачинська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Запрошена представниця прикордонників Ірина Вишневська докладно розповіла шукачам роботи про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом до прикордонної служби України, ознайомила з основними вимогами до посад. Зупинилась й на пільгах для військовослужбовців та нормах чинного законодавства, що регулюють питання забезпечення та соціального захисту цієї категорії.

Провідна фахівчиня з профорієнтації Марія Серединська зазначила, що сьогоднішня зустріч не є випадковою, адже з огляду на ситуацію, що склалася в нашій державі, захист цілісності та суверенітету Вітчизни став не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі громадян України. Фахівчиня зазначила, що проходження служби за контрактом дає можливість бути не тільки працевлаштованим, але й гарантовано отримувати заробітну плату та інші соціальні гарантії.

Захід проходив у формі діалогу. Учасники були зацікавлені даною пропозицією, адже військова служба за контрактом – це один із варіантів зайнятості особи.
До слова, в рамках профорієнтаційного квест «Зроби себе сам або Твій шлях до успіху!» ІІІ етап - «Перший крок до роботи» 7 студентів пройшли співбесіду, серед яких 1 підписав контракт на службу в Державній прикордонній службі України.


Коментарі
10 грудня
Вчора
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
05.12.2018
04.12.2018
03.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин