Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Зупинка у Білополі
Зупинка у Білополі

«Графіті» по-білопільськи, або як прикрасили зупинку у віддаленому селі

11:00 14.09.2018
1044

Нині в населених пунктах нашого району стало модно розфарбовувати автобусні. Типові придорожні будівлі радянських часів селяни перетворюють у справжні витвори мистецтва.

Відтак милують око зупинки в Холопичах та Павловичах, де зображені національні орнаменти і патріотичні написи. Про маки, які «зацвіли» на автобусній в Марковичах, вже писалося на Район.Локачі. А нещодавно подібним чином люди прикрасили місце для очікування рейсового транспорту й у Білополі.

Якось до місцевого сільського голови звернулась студентка Катерина Клец з цікавою пропозицією, мовляв, хочу зробити нашу автобусну барвистою та креативною. Афанасій Шевчук таку ідею підтримав. За кошти підприємців, фермерів та працівників сільради було придбано фарбу. Коли ж селяни обговорили тему майбутнього малюнка, дівчина відразу взялася за роботу.

Спостерігало за процесом й чимало місцевої дітлашні, кожен мав можливість вкласти сюди часточку своєї душі. Вже через два дні на боковій стіні похмурої споруди мило посміхалась молода господиня в українському вбрані, а на фасаді красувалися соняхи і кружляли велетенські бджоли. Тепер не тільки місцеві люди, а й усі, хто проїжджає селом, милуються цією красою.

До слова, у віддаленому від траси Білополі лише одна зупинка. Вона досить охайна, бо за порядком стежить працівник з благоустрою, направлений з районного центру зайнятості. Для пасажирів тут створені усі зручності.

Якщо в багатьох інших населених пунктах люди, чекаючи автобуса, навіть не мають де присісти, то в Білополі встановлено аж дві лавочки. Одна з них зі спинкою. Є скринька для сміття. За спонсорські кошти зупинку періодично білять та фарбують.
Павло КОСТЮЧКО

Коментарі
18 лютого
Сьогодні
Вчора
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин