Повідомили, ще декількох учасників фесту «Локачі, селище моє»

16 Вересня 2018, 11:00
Спортивний клуб «Герць» козацьке бойове мистецтво. 4502
Спортивний клуб «Герць» козацьке бойове мистецтво.

Організатори фестивалю «Локачі, селище моє» повідомили імена ще декількох учасників дійства. 

Про це повідомляють у ЛОКАЧІ ФЕСТ 2018 "Локачі, селище моє" 510 річниця.

Отже, до Локачан завітають

  • турійська народна майстриня з соломеплетіння Валентина Якимович.
  • Спортивний клуб «Герць» козацьке бойове мистецтво.
  • Володимир Кусик – майсер з гончарства.
  • Андрій Бондарук – Майстер народної дерев'яної іграшки.

Фуд зона:

  • Броварня «Карабас Барабас» –крафтове пиво та смачна вулична їжа.
  • Сировари з продукцією власного виробництва на будь-який смак.
  • Запашний «Війтовецький хліб на черені».
  • Гільдія медоварів України з наливочками.
  • Винороби з розмаїттям смаків закарпатського вина.

Нагадуємо, на свято також завітають: Організатори повідомили ще декількох учасників фестивалю «Локачі, селище моє».

Коментарі
16 Вересня 2018, 16:45
То все звичайно добре, але організатори не подумали про те куди така масса людей, що прийде відпочити піде у туалет. Всі ми знаємо в якому стіні паркова вбиральня. Дуже буде приємно бачити гостям фестивалю обкакані стіни і нюхати сморід за сто верст. Смітників також немає. Сміттєві урни дружно прибрав нам всім відомий діяч п. Кирило за сприяння селищного голови п. Іуса. На другий день будемо плавати по шию в смітті та гівні - красота. <br/>PS. Забув дописати. Шановні організатори фесту. Підготовка до будь-якої масштабної події готується завчасно і программа озвучується також за пару місяців, що люди могли вибрати зручний для себе час аби відвідати виступ того чи іншого виконавця або розпланувати свій день. Складаєтья таке враження, що ви самі не знаєте хто і коли має бути. Все, що робиться нашвидкоруч так і в кінцевому випадку виходить. Тобто - ніяк!!!
16 Вересня 2018, 21:07
Туалети будуть почищені і ще доставлені, смітники (пластикові контейнери)теж будуть встановлені. Щодо погодинної програми-керуємося практикою великих фестивалів (&quot;Княжий&quot;, &quot;Бандерштат&quot;) де погодинна програма скидалась за 3-5 дні до фестивалю. Якщо вам до Діснею не долітає інформація про учасників чи організаторів, підпишіться реальним імям, ми вас з радістю доєднаємо в нашу групу , посилання є у статті. Дякуємо за небайдуже ставлення та переймання долею фестивалю
16 Вересня 2018, 22:41
Мікі Маус, ти їбанько, що ти плетеш))
17 Вересня 2018, 00:41
Так ніби Іус з Кирилом туалети загадили)))Отакі мікі мауси і гадять найбільше(прийди, поприбирай, як тобі мішає,ти такий робітник так все знаєш як робити там роботи всім хватить...раз на оказ шось робиться , то ше вознікають, прийди порадуйся, як людина, а не бичиш як бидло
17 Вересня 2018, 00:46
Шановний діснеєвський миш, дякувати Богу, що в нас започатковується щось таке, що (якщо все буде ОК), через 5-10 років, буде збирати нехилий гурт людей, які, в свою чергу, будуть розказувати про фест в Локачах. Я пам'ятаю перші Бандерштати. Теж не все гладко було. Та й ніколи не буде гладко перший раз. Ні в чому. Організатори, ви молодці. Критикувати найлегше. Попробуйте щось зробити самі. А срати під парканом - це виховання кожного. Хто хоче - той знайде туалет. Навіть, в такому мегаполісі, як Локачі.
17 Вересня 2018, 02:31
Що не роби, скільки смітників і туалетів не став, в нас такий менталітет людей, що всеодно на другий день будем ставати в смітті і гамні, це від людини залежить, а в нас більшість бидла, ригають де стоїть, і пляшки б'ють під ногами...
17 Вересня 2018, 02:34
Ви подивіться в суботу, неділю після дискотеки, що робиться біля ресторану на площі, бридко іти, і так як написано вище&quot;іди поприбирай туалет, якщо тобі бридко &quot;, чого це я маю прибирати після долбойобів всяких, які там де їдять, там і серуть...
17 Вересня 2018, 02:37
Пиво в них буде на фесті... Ви краще для дітей щось придумайте нормальна, а не якийсь сраний батут, і басейн 1*1,з пластмасовими рибками, а то тільки бухати знаєте, медовухи-хреновухи, а то на асфальт і малювати, і вату горілу їсти, косо-криво, аби було...
17 Вересня 2018, 02:50
що за фігня?що тобі не нравиться,гість?за собою дивись краще і не пхай носа де не нада.
17 Вересня 2018, 11:55
Ось про що я і написала вище, от через таких, так все і відбувається, а кому &quot;нада&quot;? От як всім і не треба, то так і живем
17 Вересня 2018, 12:09
Все буде добре! Більше поваги один до одного , людяності і милосердя.Може хтось забув,то я нагадую,що ми всі рівні і і всі розумні люди. Давайте доведем, що це саме так!
17 Вересня 2018, 12:35
Одарка, я повністю з вами згідна!!!