Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Хто такі громадські радники та як ними стати

15:24 02.11.2019
146

Громадські радники – це активні та небайдужі люди, озброєні правовими знаннями та навичками, які вони готові задіяти для допомоги у своїх громадах.

Юстиція Волині розповідає про те, хто такі громадські радники і як ними стати.

Вони стоять найближче до людей, розуміють проблеми громади, виконують свої функції безоплатно. Іншими словами, це звичайні люди, які не мають юридичної освіти, проте пройшли спеціальне навчання з базових правових питань та отримали відповідні свідоцтва.

Читайте також: Безробітних району познайомили з проєктами Міністерства юстиції.

Громадські радники уважно вивчають наявну правову проблему та перенаправляють до компетентної інституції або надають правову інформацію, яка допоможе людині самостійно розв’язати свою проблему. Ці поради громадського радника можуть стосуватись як конкретної особи, так і усієї громади.

Саме вони знають як працює система правосуддя, які існують провайдери правової допомоги й розуміють до якої інституції необхідно звернутись людям, щоб найшвидше й найякісніше отримати професійну правову послугу, яка вирішить їхнє питання чи проблему.

Нагадаємо: Чому робота з боржниками аліментів одна з найпріорітетніших.

До громадських радників звертаються за порадою та допомогою не лише окремі громадяни, але й представники місцевої влади, яким потрібні підказки у процесах реформування, децентралізації, комунікації тощо. Громадські радники можуть ініціювати та реалізовувати позитивні зміни в своїх містах та селах, отримати підтримку від держави та громади.

Актуально: Як отримати аліменти на дитину, якщо один з батьків живе за кордоном.

Отже, як бачимо, основне їхнє завдання – підказати мешканцям своєї громади з чого почати вирішення їхніх питань, куди саме звертатися за професійною правовою допомогою.

Важливо знати, що стати громадським радником може кожен активний громадянин України, який відчуває бажання творити позитивні зміни у суспільстві, здатен вчитися та навчати, а також якісно спілкуватись з мешканцями своїх громад. Для цього необхідно подати свою кандидатуру під час проведення конкурсу та пройти відбір.

До теми: У Юстиції Волині розповіли про те, як запобігти різним формам домашнього насильства та Як локачанам не потрапити на гачок Інтернет-шахраїв.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 грудня
Сьогодні
Вчора
06.12.2019
05.12.2019
04.12.2019
03.12.2019
02.12.2019
01.12.2019
30.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин