Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Анна Ривачук
Анна Ривачук

У Локачах фінішував відбірковий етап проекту «СВОЇ»

09:13 23.03.2019
1034

Творчий проект «Свої», який проходить у Локачинському районі за підтримки Благодійного фонду Сергія Мартиняка, продовжує шукати все нові і нові здібності.

Святкове дійство в райцентрі було настільки яскравим та насиченим, що глядачі заледве справлялися перелаштовуватись з однієї хвилі емоцій на іншу. Таланти, представлені учасниками проекту у фойє та на сцені районного будинку культури, вражали своєю неординарністю та вишуканістю, наповнивши присутніх цілою низкою щирих почуттів.

Фестиваль розпочався оглядом творчої виставки. Чудові роботи у номінації «Своїми руками» представили Інна Присяжнюк (миловаріння), Олена Романюк (писанки, витинанки), Людмила Михайлюк (ляльки, вироби з бісеру), Світлана Дячук (вишивка бісером), Іван Хамежук (геральдика), народні майстри України – Микола Поляков (гончарство) та Оксана Деревич (декоративний розпис). Творіння цих народних умільців нікого не залишили байдужими. Присутні милувалися побаченим, дивувались здібностям та наполегливості майстрів, а також мали можливість придбати вироби, що припали до душі.

Приємно також, що проект знайшов у Локачах творчих учасників, які заявили про себе у номінації «Своїм розумом». Бізнес-ідеї розробили та представили Микола Поляков («Піч для випалювання гончарних виробів») та Інна Ковальчук («Придбання звуко-підсилюючої апаратури»).

Про роботи такого напрямку Оксана Нерода – координатор проекту, відгукнулась так:

«Ми всі сподіваємось і навіть впевнені у тому, що презентовані бізнес-проекти пройдуть у наступні етапи конкурсу і мають великі шанси на перемогу».

Величезний творчий потенціал продемонстрували локачани і в номінації «Своїм серцем». Одна за одною тут линули пісні, радуючи присутніх чуттєвим виконанням. Заворожив глядацьку залу співочим талантом в поєднанні з танцювальними рухами фольклорний гурт «Дивограй», який виступив із композицією «Пташок викликаю із теплого краю». Анна Ривачук змалювала тяжку заробітчанську долю у пісні «Повернись». Учасники ансамблю «Калинонька» ніжно і трепетно заспівали «Батькові пісні», а у виконанні ансамблю «Україночки» прозвучала пісня «Аркан».

Веселу пісеньку «Іграшки» виконала Вікторія Власюк, композицією «Ой верше, мій верше» потішив гурт «Веретенце». Знайшли притулок у серці кожного слухача пісні «Олівці» у виконанні ансамблю «Школярик», «Цвіте терен» – Богдани Крутій, «Ой летіли журавлі» – Христини Поліщук, «Музика серця» у виконанні старшої групи народного художнього колективу, «Причарувала» – Василя Костючка, «Падала зірка» – Сергія Стасюка, «Усміхнися мені» – Катерини Коришко, «Кам’яна гора» – Марини Мельничук.

Вразили щирістю художнього слова декламатори Марта Похила (поезія Тараса Шевченка «Хустина») та Діана Фордюк (вірш «Балада про дві душі»).

Своїми талантами зачарували усіх на конкурсі юні музиканти. У виконанні Ірини Нероди прозвучав музичний твір Мирослава Скорика «Мелодія», Соломія Федорів виконала сонату для фортепіано №3 (Бетховен).

Також своїми дивовижними виступами потішили тріо саксофоністів у складі В. Вільчинського, М. Хамуди та І. Хімічука (концертмейстер А. Юхимюк), бандурист Вадим Лобарчук, учасники інструментальних ансамблів «Матіола» та «Кульбаба Нео», естрадного ансамблю «Фреш мюзік». А за мить глядачі насолоджувались танцем «Запальна латина» у виконанні Романа Полякова та Анастасії Киричук.

На завершення концертної програми Оксана Нерода учасникам проекту вручила дипломи, дякуючи усім за те, що з трепетом і любов’ю віднеслися до участі у конкурсному відборі. Також вона нагадала, що з 1 квітня відкриється лінія для Інтернет-голосування, та запросила всіх бути активними, підтримати «СВОЇх», а також висловила віру в те, що таланти нашої Локачинщини почують та побачать невдовзі за межами району, а, можливо, і області.

Нагадаємо, що «СВОЇ» побували в Привітному, пізніше завітали в Озютичі, Старий Загорів, Заячиці та Затурці.

Людмила Мельничук

Фото автора

Коментарі

Іванка Олексюк

13:44 23.03.2019

А Уляну Олексюк з поезією Тополя можна теж було згадати.Чи то вибрані тільки згадуються пані Людмило.

Людмила Мельничук

11:00 24.03.2019

Ні, все не так, як ви собі уявили. У мене нема " вибраних" чи "невибраних".
У. Олексюк, так як і М. Черняк, Д. Голян, та К. Вільчинська вже були відібрані у другий тур "Своїх"ще 1 березня під час огляду худ. самодіяльності шкіл району. А 15 березня цих дітей попросили знову презентувати свої роботи, аби записати відео (цю причину озвучувала на сцені і О Нерода - куратор проекту).
Отож, саме тому прізвищ вищезгаданих дітей у тексті ви і не знаходите.

21 серпня
Сьогодні
Вчора
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин